Альтанка садова Достаток
Власники приватних будинків і дач мають природне бажання відпочивати на свіжому повітрі з комфортом. Саме тому на ділянках будують садові альтанки, що виконують функцію місця для усамітнення, їдальні або гостьового будиночка. Замовити садову альтанку з дерева ви можете в нашій студії.
Альтанка вкрай стійка до іржі та не вимагає підфарбовування під час експлуатації. Міцний каркас і профіль (квадратна труба 1.2 мм перетином 25х25) допомагають витримувати великі навантаження снігом або вітром. Метал покритий італійською порошковою фарбою, яка забезпечує додатковий фактор захисту від зовнішнього середовища. Полікарбонат 6 мм має захист від ультрафіолету – довговічний і дуже практичний для садової альтанки.
Загальні габарити:
- Довжина – 2000 мм
- Ширина – 1700 мм
- Висота – 2200 мм
- Розмір столу: 2000*730 мм.
- Розмір лавки (2шт): 2000*380 мм.
Характеристики:
- Форма даху – Купольна
- Дах – Полікарбонат
- Матеріал – Метал
- Колір – Коричневий
- Місткість — до 8 осіб
- Країна виробник – Україна
Монтаж:
Складання альтанки просте і не вимагає особливих навичок та інструментів. Двоє чоловіків зберуть за 60-90 хвилин. У комплекті вся необхідна фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відкрита альтанка |
| Матеріал | Дерев'яна дошка |
| Форма даху | Купольна |
| Країна виробник | Україна |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Покрівля | Полікарбонат |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Висота | 2200 мм |
- Ціна: 19 900 ₴







