Альтанка садова шестикутна з лавками і столом

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: alt56
від 7 300 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 959-21-47
- +380 (63) 396-14-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Альтанка садова шестикутна з лавками і столом
* ціна вказана за 1 пог.м. при замовленні стандартного розміру альтанки 2800 мм діаметром. Загальна вартість = 42990 грн
Розмір: діаметр 2.8м (альтанка розрахована на комфортне розміщення 10-12 осіб).
Форма: 6-гранна (шестикутна).
У комплект входить:
- каркас,
- підлога,
- двері,
- лавки (5шт по 1,4 м кожна),
- бітумна черепиця (колір на вибір: зелений, червоний, коричневий, графіт),
- дах підшитий натуральною вагонкою.
Не входить:
- покриття фаробою (у колір клієнт самостійно покриває згідно до власних побажань).
Бічні стінки на вибір – з вікнами або без.
Монтаж:
- Не потрібен – доставка поштою в розібраному вигляді за тарифами перевізника.
- Потрібен – рахується в індивідуальному порядку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Відкрита альтанка |
| Форма підстави | Багатогранна |
| Матеріал | Дерев'яна дошка |
| Покрівля | Бітумна черепиця |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 2800 мм |
| Довжина | 2800 мм |
| Ширина | 2800 мм |
| Висота | 3000 мм |
- Ціна: від 7 300 ₴


