Альтанка садова Посиденьки
Власники приватних будинків та дач мають природне бажання відпочивати на свіжому повітрі з комфортом. Саме тому на ділянках будують садові альтанки, що виконують функцію місця для усамітнення, їдальні або гостьового будиночка. Замовити садову альтанку з дерева ви можете у нашій студії.
Альтанка дуже стійка до іржі і не вимагає підфарбовування під час експлуатації. Міцний каркас та профіль (квадратна труба 1.2 мм перетином 25х25) допомагають витримувати великі навантаження снігом або вітром. Метал покритий італійською порошковою фарбою, що забезпечує додатковий фактор захисту від довкілля. Столешня і лавки виконані зі шліфованої і обробленої сухої дошки.
Загальні габарити:
Довжина – 2000 мм
Ширина – 1650 мм
Висота – 800 мм
Розмір столу: 2000*730 мм.
Розмір лавки (2шт): 2000*380 мм.
Характеристики:
Матеріал – Метал
Колір – Коричневий
Місткість – до 8 осіб
Країна виробник – Україна
Монтаж альтанки:
Складання альтанки просте і не потребує особливих навичок та інструментів. Двоє чоловіків зберуть за 60-90 хвилин. У комплекті вся фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відкрита альтанка |
| Матеріал | Дерев'яна дошка |
| Країна виробник | Україна |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1650 мм |
| Висота | 800 мм |
- Ціна: 12 900 ₴





