Альтанка для басейну і саду

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: alt54
36 900 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 959-21-47
- +380 (63) 396-14-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Альтанка для басейну
Власники приватних будинків і дач відчувають природне бажання відпочивати на свіжому повітрі з комфортом. Саме тому на ділянках будуються садові альтанки, які виконують функцію місця для усамітнення, їдальні або гостьового будиночка. Замовити садову альтанку з дерева ви можете в нашій студії.
- Розмір: 2х2 м
- Матеріал: сосна, клеєний брус
- Лакофарбове покриття
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Відкрита альтанка |
| Форма підстави | Квадратна |
| Матеріал | Сосна |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 2000 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
- Ціна: 36 900 ₴
